Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Wielu ludzi, którzy korzystali z zabiegu z osoczem bogatopłytkowym, na pewno wie, co to jest. Ludzie, którzy nie mieli styczności z takim zagadnieniem nie do końca wiedza, w jakim celu stosuje się taki zabieg. Osocze bogatopłytkowe nazywane także wampirzym liftingiem ma za zadanie zregenerować naszą skórę. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu oszukują skórę i sygnalizują jej, że ma ona regenerować dane miejsce. Osocze bogatopłytkowe cena jest różna. Zazwyczaj płacimy za jeden zabieg, ale to ile zabiegów będziemy musieli wykonać, zależy od tego, jak zareaguje nasz organizm i jak szybko efekt będzie widoczny.

Efekt serii 5 zabiegów może utrzymywać się nawet przez 3 lata. Oczywiście w niektórych przypadkach było to dłużej, a w niektórych krócej. Wszystko zależy do naszego organizmu.
Osocze bogatopłytkowe efekty ma bardzo widoczne, dlatego tak wielu ludzi decyduje się na skorzystanie z takiego rodzaju zabiegu. Ludzie chcą natychmiastowego efektu, dlatego wampirzy lifting jest taki popularny. Wielu ludzi uważa, że po zabiegu wzrosłą ich pewność siebie i teraz lepiej czują się z własnym ciałem. Regeneris ma za zadanie regenerować miejsca suche oraz zniszczone po wypełnianiu botoksem. Taki zabieg jest równie bezpieczny, jak i skuteczny, dlatego nie powinniśmy mieć żadnych obaw. Regeneris efekty widoczne są po kilku zabiegach. Osoby, które po dwóch zabiegach nie widza żadnego efektu, powinny przeprowadzić większą ilość takich zabiegów. W przypadku niektórych ludzi wystarczą dwa zabiegi, a u innych konieczne będzie pięć lub sześć.